Що за штука така - фотокнига?

 

Фотокнига - це сучасний спосіб оформити ваші улюблені фотографії, кожна з яких гідна окремої сторінки у вашому житті. Традиція зберігати домашні фотоархіви в справжніх книгах народилася в Європі, а в останні роки набирає популярність і у нас.

 

Власну фотоісторію написати легко - зберіть під однією обкладинкою найяскравіші епізоди свого життя, залиште на пам'ять кращі враження, розглядати які одне задоволення зручно розташувавшись на дивані всією сім'єю.

 

В Штатах і Європі фотокнига самий звичайний товар, про який всі знають і люблять, такий же, як у нас банка згущеного молока. На пострадянському просторі, з фотокнигою знайомі далеко не всі.

 

Тут відразу ж виникає питання: «Навіщо мені потрібна фотокнига, якщо я можу надрукувати фото і на тому справа закінчиться?». У цьому є своя правда, але як на мене, з фотографіями занадто багато метушні, роздрукувати їх пів біди, а потім кудись прилаштувати, підписати і зберегти ... До того ж, фотокнига за вартістю виходить не на багато дорожче, ніж друк фото, а зберігається довше і виглядає цікавіше, ніж стопка роздрукованих світлин.

 

Як йдеться - на пальцях пояснити, що таке фотокнига досить складно, потрібно як мінімум один раз побачити і потримати в руках.